zycie-chotomowa.pl

zycie-chotomowa.pl – dom, zdrowie, motoryzacja, zakupy

Jakie domy w 2021 polacy budowali najchętniej
Dom

Jakie domy w 2021 polacy budowali najchętniej i dlaczego. 5 najpopularniejszych projektów z pracowni Domoweklimaty!

W ciągu ostatnich lat, społeczeństwo coraz to chętniej decyduje się ucieczkę z centrów miast na obrzeża a nawet na wieś. Mamy dość miejskich klimatów i szukamy miejsca, gdzie wreszcie poczujemy większą swobodę i spokój. Wraz z rozwojem architektury, klienci poszukują coraz to nowszych i ciekawszych projektów. Pracownia Domoweklimaty przygotowała listę najpopularniejszych projektów, które w 2021 cieszyły się największą sprzedażą. W dalszej części artykułu przedstawimy czym dokładnie się charakteryzowały i dlaczego warto postawić na ich wybór.

Najpopularniejsze projekty domów z 2021 z pracowni Domoweklimaty!

Dla wielu pomocne może się okazać zestawienie najpopularniejszych projektów domów z 2021, które były najchętniej wybierane przez klientów. To mocny plus dla przyszłych inwestorów, którzy w ten sposób mogą czuć się pewniej przy inwestycji.

Jednym z projektów na które zwrócono uwagę jest projekt domu Akord 11. Posiada on użytkowe poddasze i dwustanowiskowy garaż- idealny dla małżeństwa, co wyklucza kłótnie związane z tym, czyje auto musi stać na zewnątrz. Duża kuchnia ze spiżarnią jest kolejnym atutem.  Spora garderoba i  łazienka również ułatwią codzienność. Komfort użytkowania powala na nogi inne realizacje!

Bagatela III to projekt małego, parterowego, nowoczesnego i energooszczędnego domu. Posiada wielospadowy dach i spory garaż. Ta mała i urokliwa przestrzeń bez wątpienia okaże się idealnym lokum do osiedlenia się na długie lata.

Kolejnym ciekawym projektem okazał się Dom na Stoku II. Nie ma on dużej powierzchni, ale wszystko zostało idealnie zaplanowane, tak aby zadowolić klienta. Dzięki swoim wymiarom, zmieści się on na niedużej działce. Ciekawym elementem są tutaj garderoby. NIe tylko rodzice będą mogli się nią poszczycić, ale również i dzieci.

Dom Robinson będzie spełnieniem marzeń rodziny, która planuje nowoczesny duży dom na niewielkiej działce. Funkcjonalne wnętrze to tylko jeden z wielu powodów, dla którego warto go wybrać. Pomieszczenie przeznaczone na gabinet sprawi, że papiery związane z pracą nie będą plątać się po pozostałych pomieszczeniach. Wszystko tutaj ma swoje miejsce i tworzy niesamowity klimat.

Jeżeli chcielibyśmy aby nasz dom wtapiał się w naturalny krajobraz, świetnym wyborem będzie tutaj projekt z serii Tundra. Zapewni nam również wygodę i funkcjonalność dzięki logicznemu rozplanowaniu przestrzeni. Prostota i nowoczesność to jeden z lepszych duetów przy projektowaniu.

Na co zwracać uwagę podczas wyboru projektu

Kiedy zdecydujemy się na podjęcie się inwestycji budowy domu, jednym z ważniejszych elementów całości jest wybór odpowiedniego projektu. Musimy przy tym uwzględnić warunki w jakich ma stanąć inwestycja, budżet i indywidualne preferencje użytkowników. Na stronie z projektem, możemy sprawdzić, jakie są szacunkowe koszty budowy domu, dzięki czemu nie musimy sami szacować tej kwoty. Powierzchnia, jakiej potrzebujemy, powinna również zostać poważnie przemyślana. Zbyt duży dom okaże się stratą pieniędzy a za mały nie spełni naszych podstawowych oczekiwań.

Wnętrza na najwyższym poziomie

W projekcie znaczącą rolę pełnią również same wnętrza, które obrazują ukryte piękno budynku. Projekty z wizualizacjami wnętrza na Domoweklimaty.pl mogą pomóc w jeszcze lepszym przemyślanym wyborze. Dzięki nim, klient od razu może wyobrazić sobie swój własny domowy kąt i przemyśleć co znajdzie się w którym miejscu. Przy takiej wizji w głowie, budowa bez wątpienia przebiegnie z większą motywacją do działania.

Projekt to już połowa sukcesu

Dla wielu osób, budowa domu do tak ogromne przedsięwzięcie, że ciężko nawet zacząć o nim logicznie myśleć. Jeżeli mamy już przemyślany, zakupiony projekt, tak naprawdę pokonaliśmy już największą barierę i wszystko powinno systematycznie iść do przodu. Warto podpytać o rady znajomych, rodzinę którzy mają to za sobą. Najlepiej uczy się na swoich błędach, ale można je choć trochę zniwelować w taki właśnie sposób. Powodzenia!