zycie-chotomowa.pl

zycie-chotomowa.pl – dom, zdrowie, motoryzacja, zakupy

zabudowa poddasza
Lifestyle

Zabudowa poddasza

Poddasze to najtrudniejsza do zagospodarowania przestrzeń w każdym domu jednorodzinnym. Najczęściej pomieszczenia posiadają liczne skosy i okna dachowe, przez co trudno jest je odpowiednio umeblować.
Poszukując inspiracji dla swoich wnętrz warto odwiedzić portale i fora internetowe, gdzie znaleźć można wiele praktycznych porad, wskazówek oraz nietypowych rozwiązań.
Po wpisaniu w okno wyszukiwania odpowiednio skonstruowanego hasła, na przykład nowoczesna zabudowa poddasza lub jak wykorzystać potencjał pomieszczeń na poddaszu, w wynikach wyszukiwania pojawi się wiele fotografii oraz artykułów.
Planując kuchnię na poddaszu, należy mieć na uwadze fakt iż standardowe, gotowe zestawy mebli mogą przysporzyć kłopotu pod skosami. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie mebli na wymiar w renomowanej pracowni stolarskiej.
Specjalista dokładnie wymierzy pomieszczenie, sporządzi wstępny projekt, oraz podpowie jak najlepiej wykorzystać wszelkie zakamarki, na przykład poprzez wykonanie szklanej witryny lub drewnianego stojaka na wino.
Łazienka na poddaszu także może prezentować się bardzo efektownie. Sklepy oraz markety z materiałami budowlanymi prezentują swoim klientom przykładowe łazienki, urządzone przy pomocy dostępnych produktów. W małych pomieszczeniach dobrym rozwiązaniem będzie otwarty prysznic lub owalna, wolnostojąca wanna, którą można zamontować w dowolnym miejscu.
Ważne, aby wszystkie pomieszczenia urządzone były w takim samym stylu i tworzyły razem spójną całość.

Przeczytaj więcej na GLASS-LAND