zycie-chotomowa.pl

zycie-chotomowa.pl – dom, zdrowie, motoryzacja, zakupy

worki na śmieci
Dom

Jakie worki na śmieci dostępne są na rynku i które warto wybrać?

Worki na śmieci to temat rzeka. Obecnie na rynku dostępne są liczne warianty worków na odpady o różnych pojemnościach, kolorach, a nawet zapachach. W dzisiejszym wpisie spróbujemy Ci przybliżyć najpopularniejsze rozwiązania, jeśli chodzi o worki na śmieci i podpowiedzieć, która opcja może okazać się strzałem w dziesiątkę dla Ciebie. Zapraszamy!

Worki na śmieci do segregacji

Worki na śmieci do segregacji to foliowe torby w różnych kolorach, które ułatwiają wrzucanie odpadów do odpowiednich pojemników oraz następnie wyrzucanie ich do właściwych kontenerów. Możemy wyróżnić takie kolory jak:

  • niebieski – papier;
  • zielony – szkło;
  • żółty – metale i tworzywa sztuczne;
  • brązowy – odpady BIO;
  • czarny – odpady zmieszane.

Worki na śmieci zapachowe

Z pewnością spotkałeś się już niejednokrotnie z zapachowymi workami na śmieci. Jest to doskonała opcja dla wszystkich, którym zależy na utrzymaniu przyjemnego lub chociażby neutralnego zapachu z kosza na odpady. W ofercie takich producentów, jak https://www.stella.com.pl/ znajdziesz m.in. worki na śmieci o zapachu lawendy czy worki na śmieci z uszami FRESH, które wyróżnia ich świeży zapach. Możesz również wybrać worki na śmieci antybakteryjne w kolorze szarym, które skutecznie blokują rozwój bakterii i grzybów.

Worki na śmieci tradycyjne, z uszami i z taśmą ściągającą

Opcji jest tak wiele, że nie wiesz, którą wybrać? W przypadku zamknięcia warto postawić na worki na śmieci, które będą dostosowane do Twoich preferencji. Przetestuj różne modele i dobierz odpowiedni dla siebie. Worki na śmieci z taśmą ściągającą i z uszami to warianty wyjątkowo wygodne, jednak może akurat w Twoim przypadku worki tradycyjne okażą się wystarczające?

Czym są wieloWORKI i dlaczego warto się na nie zdecydować?

WieloWORKI to worki na śmieci wykonane ze szczelnej, grubej i niezwykle wytrzymałej folii LDPE, a także wyposażone w taśmę ściągającą. Worki nie są zebrane w rolce, ale zostały włożone jeden do drugiego, dzięki czemu nie ma konieczności wkładania kolejnego worka po wyjęciu tego już napełnionego. Jest to opcja wyjątkowo higieniczna i niezwykle wygodna. Jesteś ciekawy czy sprawdzą się również w Twoim przypadku? Sprawdź!