zycie-chotomowa.pl

zycie-chotomowa.pl – dom, zdrowie, motoryzacja, zakupy

prezent z okazji Dnia Ojca
Zakupy

Top 5 pomysłów na prezent z okazji Dnia Ojca

23 czerwca to święto wszystkich ojców. Z tej okazji warto wybrać prezent dla taty. Wybór odpowiedniego nie jest łatwy, szczególnie jeśli wydaje się, że nie ma już rzeczy, której wcześniej by się nie podarowało. Oczywiście prezent nie musi być oryginalny. Ważne, by płynął prosto z serca. W dzisiejszym poradniku przedstawimy Wam top 5 pomysłów na prezent z okazji Dnia Ojca.

Top 1: coś dla łasucha, czyli paczka wyrobów wędliniarskich

Pierwszy pomysł na prezent to paczka wędlin i wyrobów mięsnych. Jeśli Twój tata nie jest wegetarianinem, a zarazem jest fanem wędzonych wędlin, kiełbas, salcesonu czy boczku, to taki zestaw na pewno przypadnie mu do gustu. Swojskie wyroby bez dodatku konserwantów to coś co na pewno pozytywnie wpływa na zdrowie. Oczywiście trzeba pamiętać o terminie przydatności do spożycia produktów. Alternatywą może być uzupełnienie wędlin o inne swojskie wyroby, przysmaki taty. Mogą to być pierogi, krokiety, ale i konfitury czy miody.

Top 2: kuferek obfitości, czyli słodkości dla taty

Są mężczyźni, który stronią od słodkości, ale i tacy, którzy za nimi przepadają. Jeżeli Twój tata należy do drugiej grupy to kuferek obfitości ze słodkościami będzie dla niego w sam raz. Mogą się tam znaleźć różnorodne przysmaki takie jak czekolada ręcznie robiona, sękacz, ciasteczka makaroniki czy też różnosmakowe praliny. Wśród słodkości może być miejsce na pitną czekoladę, miód, a całość można uzupełnić o dobrą kawę lub herbatę.

Top 3: zestaw akcesoriów do brody

Nie tylko ładnie zapakowane produkty żywnościowe będą dobrym prezentem, bo warto postawić na kosmetyki i akcesoria do brody. Wśród nich na pewno sprawdzi się olejek do body, a także grzebień lub kartacz. Jeśli Twój tata zapuszcza brodę, to taki zestaw będzie dla niego idealnym wyborem. Akcesoria do brody w sklepie Beardman.pl to najwyższej jakości produkty, obok których nie możesz przejść obojętnie. Sprawdzi się trymer do brody, a gdy tata ma długą i niesforną brodę możesz sięgnąć po łatwą w użyciu prostownicę do brody i odpowiedni kosmetyk zapobiegający działaniu na włosy na brodzie zbyt wysokiej temperatury. Oczywiście prosty zestaw kartacz, mydło do brody i szampon też się sprawdzi. Możesz też podarować voucher na wizytę u barbera.

Top 4: bilet do teatru lub filharmonii na spektakl, koncert, balet czy też operę

Prezent może być oryginalny i zapewniać porcję rozrywki. Z pewnością dla Twojego taty szkoda pieniędzy na spektakl, koncert, balet czy operę. Ale gdy już dostanie bilet, to chętnie się wybierze. Warto podarować komuś odrobinę kultury wyższej. Nie musi być to od razu opera czy balet. Można bowiem postawić np. na koncert popularnego wykonawcy, którego tata lubi albo koncert muzyki popularnej w wersji symfonicznej. Spektakl teatralny to też szeroka oferta zarówno tradycyjnych, starych, jak i nowych sztuk – dramatów, tragedii czy też komedii. Tata miło spędzi czas i się zrelaksuje. Oczywiście dużo lepiej zażywać kultury w towarzystwie zatem warto wybrać dla taty dwa bilety, by mógł pójść w towarzystwie kogoś bliskiego.

Top 5: bilet na mecz i zgrzewka ulubionego alkoholu albo voucher na przygodę

Nasza ostatnia propozycja to odrobina sportu w biernym lub aktywnym wydaniu. Możesz wybrać dla taty bilet na mecz. Nie musi być to piłka nożna, bo jeśli interesuje się siatkówką czy piłką ręczną, to z biletu na mecz ulubionej czy dobrej drużyny także się ucieszy. Możesz też wybrać bilet na rozgrywki tenisowe. Do sportowego prezentu pasować będzie zgrzewka ulubionego alkoholu. Oczywiście może być to także voucher na aktywną rozrywkę. Spadochroniarstwo, czy szybownictwo to tylko jedne z wielu możliwości. Dużo zależy od stanu zdrowia Twojego taty, bo wiek nie jest ograniczeniem.

Jak widzisz masz wiele możliwości ciekawych prezentów. Zawsze możesz też postawić na popularne gadżety z napisami „najlepszy tata” itp. Kubek, t-shirt albo zapalniczka czy też karafka – wszystko to może być okraszone dedykacją dla taty. Możesz też postawić na dość tradycyjny prezent, czyli książkę. Dobra książka jest zawsze dobrym wyborem.