22 stycznia 2021

Imieniny obchodzą dzisiaj
Anastazy, Wincenty

O nas

 

Jesteśmy blogiem-portalem społecznościowym – Życie Chotomowa. Nie jesteśmy dziennikiem ani czasopismem. Nie tworzymy redakcji i nikt z nas nie ma takich ambicji.

 

Jesteśmy, jak każdy z nas, zwykłymi mieszkańcami przepięknej podwarszawskiej miejscowości, którzy chcą promować miejsce, z którym związali się na lata.

 

Dla tych, którzy dostrzegają walory tych miejsc i pragną również jak my związać się z tą miejscowością, chcemy być przewodnikiem w odkrywaniu Chotomowa i miejsc, których nie znajdziemy nigdzie indziej.

 

Naszą intencją jest przekazywanie interesujących informacji z okolicznych gmin, powiatów i miast, czyli z naszego najbliższego otoczenia.

 

Chcemy pokazywać jak dynamicznie rozwija się nasza miejscowość i okolica oraz informować o pojawiających się inicjatywach i ich realizacji.

 

Pragniemy, aby wszyscy mieszkańcy Chotomowa byli nie tylko świadomi pozytywnych zmian i pomysłów poprawiających jakość naszego lokalnego życia, ale również mogli się w nie angażować lub zgłaszać swoje inicjatywy.
 


 
„Życie Chotomowa” od momentu powstania prezentuje najciekawsze zdarzenia z codziennego życia naszej przepięknej okolicy oraz promuje turystykę, zabytki, historię i sztukę.
 
Znajdą tu Państwo również informacje kulturalne, oświatowe i społecznościowe. Chcąc być jak najbliżej najciekawszych tematów, nawiązaliśmy współpracę z sąsiadującymi gminami, powiatami i miastami, aby mieszkańcy, nie tylko Chotomowa, ale i innych miejscowości mogli korzystać z bogatych możliwości jakie daje cały nasz region.

 

Naszą intencją nie jest konkurowanie z istniejącymi już portalami. Główny nasz cel to promocja Chotomowa i naszej okolicy jako idealnego miejsca do mieszkania i wypoczynku.


 

Jako nowi mieszkańcy, po kilku lub nawet kilkunastu latach życia w Chotomowie i powolnym odkrywaniu jego zalet, chcemy w wygody i szybki sposób pokazać wszelkie jego atrybuty i możliwości.

 

Uważamy, że tworzenie świadomości potencjału tych okolic i szans ich wykorzystania będzie budowało i zacieśniało pozytywne więzi między mieszkańcami i pomoże w odkrywaniu nowych szans rozwoju naszej okolicy.

 

 
Mariusz Grzybek
 
 
 

 
 
Wszystkie osoby chcące dzielić się swoimi pomysłami oraz gotowe do współpracy serdecznie zapraszamy.

 

Kontakt mailowy do portalu Życie Chotomowa:

kontakt@zycie-chotomowa.pl


 

 

Bądźcie z nami


zycie-chotomowa.pl

 

Zapraszamy do Chotomowa – TUTAJ

 

 

 

Komentarze do artykułów Życia Chotomowa

 

Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za treści komentarzy dodanych na stronie www.

 

Życie Chotomowa nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników, zapisanie komentarza na serwerze i umieszczenie go na Stronie www nie oznacza przyjęcia odpowiedzialności za jego treść.