26 stycznia 2021

Imieniny obchodzą dzisiaj
Tymoteusz, Michal

System odbioru odpadów komunalnych

 

Zrób skok na SOOK

 

SOK1

 

Dostępna jest już strona internetowa poświęcona nowemu Systemowi Odbioru Odpadów Komunalnych (SOOK).

 

Na stronie www.srodowisko.jablonna.pl znajdziecie Państwo informacje dotyczące segregacji śmieci, a także harmonogramy odbioru, deklaracje i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Możecie tam wejść klikając na powyższy aktywny link lub na loyout (interfejs strony internetowej) zamieszczony po lewej stronie ekranu.

 

 

Korzystając z dedykowanego portalu dotyczącego odbioru i segregacji śmieci dowiecie się co to jest GPSZOK Gminny Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych i jak do niego dojechać, a także o zasadach składania reklamacji, w przypadku gdy jesteście niezadowoleni z działalności firmy, która wygrała przetarg na odbiór odpadów na naszym terenie.

 

Ponadto w wyszukiwarce rejonów znajdziecie również ulicę na której mieszkacie, powiązaną z harmonogramem odbioru odpadów.

 

Zapraszamy Państwa również do specjalnie stworzonej zakładki Eko na stronie głównej Życia Chotomowa, gdzie w wygodny sposób możecie wejść na rekomendowaną stronę poświęconą nowemu systemowi odbioru odpadów komunalnych oraz znajdziecie także pozostałe informacje dotyczące „rewolucji śmieciowej” rozpoczętej z dniem 1 lipca 2013 r.

 

Bądź Eko

 

MG-kroczkami

 

Mariusz Grzybek

 

 

– Termin płatności za śmieci i harmonogram odbioru – TUTAJ

 

 

Dlaczego zmieniono system gospodarki odpadami?

 

 

Jaki sposób naliczania za śmieci wybraliśmy?