26 stycznia 2021

Imieniny obchodzą dzisiaj
Tymoteusz, Michal

Powitanie

Zaproszenie do Chotomowa i Gminy Jabłonna

 

Szanowni Państwo,

 

Dziękuję za zainteresowanie i odwiedzenie naszej strony. Zadaniem portalu Życie Chotomowa jest przedstawienie i promowanie jednej z najpiękniejszych miejscowości województwa mazowieckiego wraz z malowniczą Gminą Jabłonna.

 

Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do złożenia wizyty właśnie u nas. Nasze położenie w odległości kilku kilometrów od Warszawy, w otoczeniu Lasów Chotomowskich, w dolinie Wisły, z niepowtarzalnymi walorami krajobrazowymi, w bezpośredniej bliskości Legionowa, drugiego pod względem wielkości miasta województwa mazowieckiego, przy ważnych szlakach komunikacyjnych, linii kolejowej Warszawa-Gdańsk oraz w niedalekim sąsiedztwie portu lotniczego Warszawa – Modlin, to naturalne przyczyny dynamicznego rozwoju naszej miejscowości oraz całego regionu.

 

Duży potencjał intelektualny naszych mieszkańców, pracowitość, życzliwość, brak napięć i konfliktów społecznych, to atuty świadczące o tym, że Chotomów jest tą miejscowością, którą warto odwiedzić i związać się na zawsze.

 

 

Łącząc wszystkie zalety naszego wspaniałego otoczenia pozostajemy w przekonaniu,
że Chotomów wraz z całą Gminą Jabłonna to idealne miejsce do mieszkania i wypoczynku.

 

Zapraszamy i życzymy przyjemnych chwil, jak najmilszych wrażeń, skłaniających do powrotów, a tym którzy już mieszkają życzymy radości i satysfakcji w odkrywaniu nowych wspaniałych miejsc w  zmieniającym się Chotomowie i najbliższej okolicy.

 

Mariusz Grzybek

 

mariusz.jpg

 

 

 

Mariusz Grzybek jest byłym Radnym Alternatywy dla Chotomowa

 

 

Mieszka w Chotomowie od 17 lat. Z wykształcenia jest inżynierem cybernetykiem.

 

Po związaniu się z Chotomowem i Gminą Jabłonna bierze czynny udział w działalności społecznej na rzecz rozwoju naszej miejscowości i całej Gminy Jabłonna.