22 stycznia 2021

Imieniny obchodzą dzisiaj
Anastazy, Wincenty
Kategoria: Chotomów, Dąbrowa Chotomowska, Pierwsza strona, W naszym sąsiedztwie

Paczkomaty w Chotomowie jak grzyby po deszczu …

9 maja 2020 | Autor

Jak podawał ostatnio InPost pierwszy paczkomat CHT01N (Partyzantów 9), o który wspólnie walczyliśmy (nasze początki – TUTAJ), został zlikwidowany. Wielu z nas zastanawiało się, o co chodzi, przecież był tak oblegany…?

Jak się okazało paczkomat został przeniesiony 100 m dalej na ul. Kościelną, vis a vis Feniksa i od wczoraj jest już dostępny w systemie teleinformatycznym. Paczkomat „przyklejony” jest do ogrodzenia po prawej stronie posesji przy nowym parkingu delikatesów.

Lokalizacja

Paczkomat ma identyczną nazwę CHT01N, jest trzykrotnie większy od poprzedniego i oczywiście ma możliwość zdalnego otwierania „swojej” skrytki w paczkomacie smartfonem (bez konieczności zbliżania się do klawiatury, wpisywania kodu, czy skanowania kodu). Wystarczy zainstalować na swoim telefonie aplikację „InPost mobile” i z kilku metrów możemy otworzyć skrytkę. W obecnych czasach, jest to najbezpieczniejszy dla naszego zdrowia sposób odbierania paczek i nie powstają kolejki przy odbiorze przesyłek.

 

Nowy paczkomat

Nowy paczkomat

Przypomnijmy również, że jakiś czas temu w Chotomowie, powstał drugi paczkomat CHT02N, przy Mokuso Sushi, ul. Kisielewskiego 11. Mieszkańcy z południowej części Chotomowa i sąsiedniej Jabłonny, tuż przy szkole i rondzie mogą odbierać swoje przesyłki. Paczkomat jest podobnej podobnej wielkości, jak ten sprzed dwóch lat przy Partyzantów 9 – TUTAJ.

Warto również pomyśleć, o możliwości powstania paczkomatu w okolicach Biedronki, byłby to dobry punkt dla północnej części Chotomowa.

Miłego weekendu Państwu życzę.

Mariusz Grzybek

mieszkaniec Chotomowa

 

Rozmiary robią wrażenie