14 grudnia 2018

Imieniny obchodzą dzisiaj
Alfred, Izydor
Kategoria: Chotomów, Dąbrowa Chotomowska, Pierwsza strona, W naszym sąsiedztwie

100-lecie OSP Chotomów i Piknik Rodzinny

2 czerwca 2018 | Autor

 

Zapraszamy dzisiaj od 9.00 do 22.00

 

 

100-lecie OSP Chotomów i Piknik Rodzinny

 

 

Dzisiaj uroczysta chwila dla chotomowskich strażaków, mieszkańców Chotomowa i całej społeczności lokalnej bowiem rozpoczynają się uroczystości obchodów jubileuszu 100-lecia jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Chotomowie.

 

Uroczystości te połączone będą z Piknikiem Rodzinnym Szkoły Podstawowej im. Stefana Krasińskiego w Chotomowie, który organizowany jest już po raz dziewiąty.

 

Wszystkie sobotnie imprezy będą odbywały się na terenie za Szkołą Podstawową nr 1 w sąsiedztwie pasieki edukacyjnej.

 

 

Festyn Rodzinny na początek

 

Piknik rodzinny rozpocznie się o godzinie 9.00 i będzie trwał do 13.00.

 

Wśród atrakcji, które przygotowała Rada Rodziców szkoły nr 1 w Chotomowie to oczywiście konkurencje sportowe, stoiska naukowe, warsztaty pszczelarskie, badanie wzroku, występy młodych artystów, konkursy oraz gry, a także jak co roku wiele pyszności przygotowanych przez rodziców.

 

Pieniądze zebrane podczas festynu zostaną przeznaczone na zakup elektronicznej tablicy wyników i strojów dla szkolnego chóru.

 

 

Obchodzimy jubileusz 100 lecia istnienia jednostki OSP Chotomów

 

Świętujemy 100-lecie OSP Chotomów

 

 

Uroczystości obchodów 100-lecia OSP Chotomów rozpoczną się o 13.00 Mszą Świętą, która odbędzie się przy szkole nr1 w Chotomowie, natomiast o godzinie 14.00 rozpocznie się część oficjalna z udziałem zaproszonych gości.

 

Od godziny 15.00 do 19.00 będą wielkie ekspozycje strażackie, wśród nich pokazy techniczne OSP Jabłonna, pokaz specjalistycznych samochodów pożarnych Państwowej Straży Pożarnej z Warszawy, pokaz młodzieżowej drużyny pożarniczej OSP Kałuszyn, będzie też wioska smerfów oraz wspinaczka po skrzynkach. Natomiast od godziny 19.00 do 22.00 będą trwały wspólne zabawy w rytmie polo dance, dla mieszkańców zagrają i zaśpiewają Red Queen, Zajefajni i Camasutra.

 

Podczas świętowania ze strażakami, nie może zabraknąć strażackiej grochówki, małej gastronomii, stoisk handlowych oraz gier i zabaw.

 

 

Mariusz Grzybek

 

 

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się:
Podziel się ze znajomymi:
  • Print
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Wykop
  • email
  • MySpace
  • PDF
  • Twitter