Chotomów - Życie Chotomowa - » Nowy dyrektor ośrodków zdrowia w Jabłonnie i Chotomowie!

14 sierpnia 2018

Imieniny obchodzą dzisiaj
Alfred, Euzebiusz
Kategoria: Artykuł główny, Chotomów, Dąbrowa Chotomowska, Gmina Jabłonna, Pierwsza strona, Zdrowie

Nowy dyrektor ośrodków zdrowia w Jabłonnie i Chotomowie!

8 stycznia 2018 | Autor

 

Iwona Michaska_m

 

Jabłonna i Chotomów od dzisiaj, mają nowego dyrektora ośrodków zdrowia.

 

Została nim Pani Iwona Michalska, która została powołana na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej (SZPZOZ) w Jabłonnie.

 

Pod koniec ubiegłego roku Komisja Konkursowa pod przewodnictwem radnego Mariusza Grzybka, powołana dla przeprowadzenia konkursu na stanowisko Dyrektora SZPZOZ w Jabłonnie, w drodze tajnego głosowania, bezwzględną większością, wybrała kandydaturę Pani Iwony Michalskiej na stanowisko Dyrektora ww. placówki.

 

Jabłonowski SZPZOZ posiada dwie placówki na terenie gminy zarówno w Jabłonnie przy ul. Parkowej 21, a także w Chotomowie przy ul. Partyzantów 10A.

 

 

IM_b

Od 8. stycznia mamy nowego Dyrektora SZPZOZ w Jabłonnie. Kwalifikacje nowej p. Dyrektor poniżej:

 

Pani Iwona Michalska podczas procedury konkursowej, spełniła kryteria wymagane na ww. stanowisku. Posiada wiedzę i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków kierownika. Od 2012 r pełni funkcję Zastępcy Dyrektora w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Legionowo”. Jest absolwentką wydziału nauk o zdrowiu  Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania ryzykiem w opiece zdrowotnej na wydziale nauk ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada również certyfikat auditora wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością (SZJ), uprawnienia Pełnomocnika ds. jakości oraz wieloletnie doświadczenie we wprowadzaniu i utrzymywaniu SZJ wg normy ISO.

 

W branży medycznej pracuje od ponad dwudziestu lat, ostatnie siedem na stanowiskach kierowniczych. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z pielęgniarstwa rodzinnego.

 Mariusz Grzybek_o

Życzę pani Dyrektor powodzenia i sukcesów na nowym stanowisku, bo to powodzenie, będzie również powodzeniem dla naszych placówek opieki zdrowotnej, co mam nadzieję przełoży się także na zadowolenie naszych mieszkańców – powiedział Mariusz Grzybek, przewodniczący komisji konkursowej.

 

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się:
Podziel się ze znajomymi:
  • Print
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Wykop
  • email
  • MySpace
  • PDF
  • Twitter