27 maja 2020

Imieniny obchodzą dzisiaj
Augustyn, Julian
Kategoria: Chotomów, Dąbrowa Chotomowska, Pierwsza strona, Sport i rekreacja, W naszym sąsiedztwie

Jablonna i Chotomów na sportowo!

21 października 2017 | Autor

 

Pilates-Body-Ball-FB

 

Nasi mieszkańcy rozwijają aktywności sportowe na terenie Jabłonny, Chotomowa i wsi zachodnich. Spora grupa mieszkańców już się zaangażowała w różnego typu przedsięwzięcia. Wszystko dla zdrowia i poprawienia swojej kondycji.

 

Kolejne aktywności rosną jak grzyby po deszczu i to w nowo otwartym obiekcie na Prostej.

 

Warto poświecić trochę uwagi, a może kolejne osoby zaangażują się w zmianę stylu życia?

 

Zobacz co możesz zmienić. Wyjdź na Prostą.


Pilates

 

Zapraszam do Cafe na Prostej na zajęcia prozdrowotne: Pilates, Pilates Body Ball, Trilo Chi, 3/4 Dance B Barre, Pilates Barre.

 

 

Wszystkie te techniki są dla mnie jako instruktora niczym perełki, starannie wybrane w zgodzie z filozofią życia w harmonii pomiędzy tym, czego potrzebuje i co może ciało.

 

Roztanczone-poniedzialki-FB

 

Zajęcia przeznaczone są dla tych, którzy chcą spędzić czas wolny aktywnie i ciekawie oraz dobrze się czują w technikach Ciało & Umysł.  Zajęcia Pilates przywracają równowagę mięśniową, wzmacniają mięśnie posturalne, są prowadzone z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu jak piłeczki Easy Ball, Heavy Ball, Rollers.

 

Zajęcia Pilates Body Ball są z wykorzystaniem piłek rehabilitacyjnych. Zajęcia Trilo Chi to połączenie technik wchodu: Tai Chi, Joga i zachodu: Pilates Stretching, taniec. Zajęcia 3/4 Dance to lekcja taneczna. B Barre to lekcja klasyczna przy drążku baletowym, Barre Pilates to również lekcja klasyczna i Pilates z wykorzystaniem Heavy Balls.

 

Serdecznie zapraszam.

 

Instruktor Katarzyna Wojtachnia

 

Tekst i zdjęcia zostały nadesłane przez mieszkankę w ramach wspólnych działań „przedstawiamy swoją nową działalność naszym mieszkańcom”. Link poniżej.

 

– Prowadzisz nową działalność? Przedstaw ją mieszkańcom – Zasady TUTAJ